Casa Viva Villa
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Deze gesitueerde in Bariloche Casa Viva Villa Bariloche ligt binnen 2 km van de Cascada de Los Duendes en biedt toegang tot verschillende attracties in de omgeving.
Dit vakantiehuis bevindt zich in de Lago Gutierrez wijk van Bariloche, op een korte afstand van het Museo del Lago Gutierrez. Gasten kunnen een bezoek brengen aan Condor 1, op rijafstand van 10 minuten van de villa, of een kijkje nemen bij de San Eduardo kapel, op 15 minuten rijden.
Je maaltijden kunnen worden bereid in een complete keuken met een koelkast en een oven. De gesitueerde in Bariloche Casa Viva Villa biedt toegang tot Spoorwegstation treinstation, op 13 km verderop.
- Locale bezienswaardigheiden
- FreshTracks - Private Lessons2,3 km
- Isla Centinela650 m
- Parque Nacional Nahuel Huapi1,7 km
- LAX SUP Bariloche900 m
- Piedra de Habsburgo2,3 km
- Aerosilla Cerro Bellavista2,4 km
- Academia Suki Ski & Snowboard2 km
- Riding In Patagonia850 m
- Luchthavens
- Internationale luchthaven San Carlos de Bariloche30 km
- Treinstations
- Spoorwegstation13 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Toegangssleutel
Horeca
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Verwarming
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Biedt Casa Viva Villa een draadloze internetverbinding?
Ja, Casa Viva Villa heeft WiFi in de hele accommodatie. - ❓
Waar is Casa Viva Villa geplaatst?
Casa Viva Villa ligt naast het Museo del Lago Gutierrez, in de Lago Gutierrez wijk van Bariloche. - ❓
Hoeveel kost het om Casa Viva Villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Casa Viva Villa is $52. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in deze villa?
Deze villa beschikt over een complete keuken met een koelkast en een oven. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Casa Viva Villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Bariloche zijn de San Eduardo kapel en de Cascada de Los Duendes, die respectievelijk op 6 en 2 km van Casa Viva Villa liggen. Daarnaast is Condor 1 (2,1 km) ook een aanrader om te bezoeken.